+48 22 40 99 333 kontakt@questcm.pl

“Orator”, czyli
Sztuka Wystąpień Publicznych 

Niestety na ten moment nie planujemy warsztatów w ramach AKADOS

 

Od wystąpień małych do tych troszkę większych…
Przełam bariery! Zaprezentuj się z najlepszej strony!

 • Dowiedz się jak zachwycić publikę i sterować jej uwagą

 • Zacznij tworzyć przejrzyste przekazy,
  które trafią do każdego

 • Poznaj metodę, dzięki której na długo
  zapadniesz w pamięci widzów

 

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy

Według licznych raportów umiejętność efektywnego komunikowania się jest jedną z najbardziej pożądanych przez pracodawców.

Zacznij skutecznie wpływać na ludzi

Może nie zmienisz od razu świata, ale możesz zacząć pozytywnie wpływać na napotkane osoby, inspirując je do działania.

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Ile razy zdarzyło Ci się mieć dużo do powiedzenia w danym temacie, jednak z jakiegoś względu się nie odezwałeś? Zacznij dzielić się swoją wiedzą i zdobądź pozycję eksperta!

Oszczędź sobie stresu

Większość osób odczuwa dyskomfort podczas wystąpień publicznych. Naucz się jak sobie z nim radzić.

Pokonaj bariery

Pokonując swoje obawy staniesz się osobą bardziej pewną siebie. Dowiedz się jak zamieniać swoje słabości w silne strony.

Wyróżnij się

90% osób unika sytuacji, w których mogłoby zabrać głos. Posiadając odpowiednie umiejętności i odwagę możesz bez problemu wybić się z tłumu.

Wszyscy wielcy mówcy byli najpierw złymi mówcami.

Ralph Waldo Emerson

Każdy jest mówcą. Niezależnie czy stajemy przed wyzwaniem zaprezentowania czegoś na spotkaniu biznesowym czy bierzemy udział w rozmowie o pracę. Umiejętność zainteresowania słuchaczy i właściwej prezentacji osobistej okaże się bezcenną zdolnością na drodze do sukcesu.

 • Możesz mieć najbardziej przemyślane i logiczne argumenty na świecie

 • Za Tobą może stać szereg danych potwierdzających Twoją opinię

 • Twoja propozycja może być najdoskonalsza pod każdym względem

Wszystko to jednak straci na wartości, jeżeli nie posiądziesz umiejętności skutecznego przekazywania własnych idei. W Twojej głowie na pewno są setki dobrych pomysłów. Iloma z nich udało Ci się zarazić inne osoby?

Jeżeli chcesz skutecznie:

 • Przekonywać

 • Informować

 • Nauczać

…wystarczy, że nauczysz się rzemiosła prezentacji, staniesz przed publiką przeświadczony o swojej misji i z pewnością siebie powiesz dokładnie, to, co masz do przekazania.

Wprowadzanie czynu w życie

Łatwiej to jednak powiedzieć, niż zrobić. Strach przed wystąpieniami publicznymi (czyli glassofobia) znajduje się w pierwszej 10 najczęściej występujących lęków wśród ludzi. Wiele z Nas go odczuwa bardzo dogłębnie. Wstajesz, wychodzisz przed grupę i nagle serce zaczyna łomotać jak oszalałe, pojawia się drżenie rąk, gardło się zaciska i czujesz napięcie w brzuchu.

Obserwując osoby świetnie radzące sobie na scenie i czerpiące z tego ogromną frajdę, dopada nas przekonanie, że nigdy nie osiągniemy ich poziomu. Ich publika świetnie się bawi, aktywnie uczestniczy w całości i uważnie słucha. Gdy zamilknie głos przemawiającego na sali pozostaje cisza. Aula wydaje się zaklęta przez przemawiającego. Często wierzymy, że to wynik jakieś wrodzonej cechy lub intuicji, której nie da się nauczyć. Nic bardziej mylnego.

 

Sekret Wielkich Mówców

Wszystko czego Ci potrzeba to praktyki i znajomości przetestowanych przez czas technik i strategii używanych przez największych mówców w historii.

Wiedza i umiejętności, które zdobędziesz na warsztacie przydadzą Ci się każdego dnia. Zmień sposób postrzegania siebie i zadziw swoich znajomych i współpracowników! Zakończ swoje przemówienie burzą oklasków!

90% tego, jak wyjdzie wystąpienie jest determinowane przez to, co mówca zrobił,
zanim wszedł na scenę.

Somers White

DLA KOGO?

Dla wszystkich, którzy nie tylko chcieliby czuć się komfortowo podczas prezentacji, wystąpień czy przemówień, ale również zaskoczyć innych i siebie swoją pewnością w dużych grupach.

KTO PROWADZI?

Krzysztof Sarnecki
Karol Winiarek

ILE TRWA?

8 Godzin

KIEDY I GDZIE?

Znajdź szkolenie!

CENA: 239 zł